Azərbaycanın iri şirkəti tender keçirir - Təhlükə potensiallı obyektlərin sənədləşdirilməsi xidməti satın alınır
“Sumqayıt Texnologiyalar Parkı” MMC (“STP” MMC) Təhlükə potensiallı obyektlərin Fövqəladə Hallar Nazirliyinin tələblərinə uyğun sənədləşdirilməsinin tenderini keçirir.
İddiaçılar tenderdə iştirak etmək üçün göstərilən sənədləri (tender təklifi istisna olmaqla) 30 noyabr 2022-ci il saat 17:00-a qədər, tender təklifi isə möhürlənmiş ikiqat zərflərdə 05 dekabr 2022-ci il saat 17:00-a qədər AZ5022, Sumqayıt şəhəri, H.Z.Tağıyev qəsəbəsi, Texnopark sahəsi ünvanında “Sumqayıt Texnologiyalar Parkı” MMC-yə təqdim etməlidirlər.
Tenderdə iştirak üçün tələb olunan məbləğ 250 manatdır.
İştirakçılar iş həcminə və tələblərə dair əlavə məlumatı AZ5022, Sumqayıt şəhəri, H.Z.Tağıyev qəsəbəsi, Texnopark sahəsi ünvandan (əlaqələndirici şəxs: Səlim Qurbanzadə, Solmaz Paşayeva, telefon: 050 766 66 36, 050 246 46 57, elektron poçt ünvanı: [email protected], [email protected] ) ala bilərlər.