CityNet-in yenilənmiş məhsulları ilə daha sürətli internet
(®) Abunəçilərinə təqdim etdiyi yüksək sürətli internet və keyfiyyətli TV xidməti ilə daima fərqlənən CityNet indi yeni məhsulları ilə daha üstün sürət və xidmət keyfiyyəti təqdim edir.
Belə ki, CityNet artıq üç tarif paketindən ibarət olan məhsulları ilə abunəçilərə daha sürətli və əlverişli xidmət təqdim etməyə başlayır.
Abunəçilər birinci tarif paketində 40 mbit/s sürətli interneti sadəcə 17.99 AZN-ə əldə edə bilər.
Həm İnternet, həm də TV xidmətini özündə əks etdirən ikinci tarif paketində 50 mbit/s sürətli internet və 240 TV kanal birlikdə istifadəçilərə sadəcə 27.99 AZN-ə təqdim olunur.
Vahid paketdə olan üç xidmət - 100 mbit/s internet, 240 TV kanal və ev telefonu xətti xidməti isə CityNet tərəfindən abunəçilərə sadəcə 37.99 AZN-ə təqdim olunur.
Beləliklə, abunəçilərin daha yüksək sürətli internet xidməti ilə təmin edilməsi, müştəri məmnuniyyətinin yüksəldilməsi və göstərilən xidmət keyfiyyətinin artırılmasını hədəfləyən CityNet əvvəlki qaydada 9 deyil, sadəcə 3 tarif paketində abunəçilər üçün daha sadə və üstün imkanlar yaradır. Qeyd edək ki, CityNet şirkəti yenilənmiş məhsullarını bu aydan etibarən abunəçilərə təqdim edir.
CityNet yüksək sürətli sabit internet, ev telefonu xətti və rəqəmsal TV (40 HD kanal olmaqla, 240-dan çox TV kanal) xidmətləri təqdim edən və daim inkişaf edən internet provayderidir. Quraşdırılma xidməti abunəçilərə 24 saat ərzində təqdim edilir. Qoşulma şərtləri, yeni və mövcud tariflər, kampaniyalar, həmçinin texniki dəstək üçün *1177 və (012) 5377777 nömrələri ilə əlaqə saxlamaq kifayət edir. Xidmətin hər hansı ünvanda mövcudluğunu şirkətin veb saytından və ya müştəri xidmətlərinə müraciət etməklə yoxlamaq mümkündür. Xidmətlərə qoşulmaq üçün sadəcə zəng mərkəzinə zəng edib sifariş vermək kifayətdir. Daha ətraflı məlumatı www.citynet.az rəsmi internet saytından əldə etmək olar.