Bakıda beşinci CEO Lunch keçiriləcək
“Caspian European Club və Caspian American Club iyulun 5-də Hyatt Regency Baku otelində fəxri qonaq qismində Azərbaycan Respublikası Milli Məclisin İqtisadi siyasət, sənaye və sahibkarlıq komitəsinin sədri, akademik Ziyad Səmədzadənin iştirak edəcəyi beşinci CEO Lunch təşkil edəcək.
Tədbirə həmçinin Miqrasiya Xidmətinin, Vergilər Nazirliyinin, İqtisadiyyat Nazirliyinin və Azərbaycan Respublikasının digər dövlət qurumlarının rəhbərliyinin nümayəndələri qatılacaqlar”, - deyə Caspian European Club və Caspian American Club-un sədrinin birinci müavini və baş icraçı direktoru Telman Əliyev bildirib.
Onun sözlərinə görə, CEO Lunch “networking”in aparıcı vasitəsi olan CEO Lunch şirkət rəhbərlərinin qeyri-rəsmi şəraitdə ünsiyyətinə imkan yaratmaq və yeni əlaqələr qurmaq məqsədilə təşkil olunur. Telman Əliyev xatırladıb ki, Caspian European Club və Caspian American Club Bakıda hər ayın üçüncü çərşənbə günü CEİBC şirkətlərinin top-menecerlərinin iştirakı ilə CEO Lunch təşkil edir.