Hesab.az-da 5-QAT Bahar hədiyyəsi!
(®) Ölkənin ilk onlayn xidmətlər platforması, Goldenpay/Hesab.az, yeni mövsümün gəlişi ilə həm çox sevindirən, həm də çox qazandıran kampaniyaya start verib. Belə ki, Hesab.az, 1-17 Mart tarixlərində istifadəçilərinə 5-QAT Koin qazandıracaq.
Kampaniya şərtlərinə əsasən, Hesab.az-da birdəfəyə, yaxud ümumilikdə 25 AZN ödəniş edən istifadəçilər, hər növbəti ödəniş məbləğində Koin toplayanlar 5-QAT Koin qazanacaqlar. Bonus toplayan istifadəçilər isə, Bonus və 4-QAT Koin əldə edəcəklər. Qeyd edək ki, kampaniya yalnız kommunal, kabel TV, internet və stasionar telefon bölmələrində edilən ödənişlərə aiddir. Daha ətraflı: link
Məlumat üçün bildirək ki, Koinlər və Bonuslar Hesab.az-ın istifadəçilərinə özəl təqdim etdiyi loyallıq proqramına daxildir. Hesab.az-da qeydiyyatdan keçən bütün istifadəçilərə ödəniş əvəzində Hesab Koin, yaxud Bonus toplamaq seçimi təklif olunur. Qeyd edək ki, istifadəçilər bir loyallıq proqramından digərinə keçid edə bilirlər. Hesab Koin toplayan istifadəçilər onları hədiyyə və endirimlərə dəyişir, yaxud AZN-ə dəyişməklə ödənişlər zamanı istifadə edirlər. Bonus toplayan istifadəçilər isə, onları sərfəli kampaniyalara dəyişirlər.