Daha bir bank biznes üçün kart təklif edir
“Rabitəbank” ASC sahibkarlıq fəaliyyətilə məşğul olan müştərilərə yeni məhsulunu, BizKart-ı təqdim edir.
Bankdan “Marja”ya daxil olmuş məlumata görə, artıq biznes fəaliyyətilə məşğul olan fiziki və hüquqi şəxslər BizKart-ın köməyilə şəxsi bizneslərini daha rahat şəkildə idarə edəcəklər. BizKart birbaşa sahibkar hesabına bağlı olduğundan o, sahibkarlara öz hesablaşma hesabı üzrə plastik kartların üstünlüklərindən faydalanmaq imkanı yaradır.
Rabitəbank-ın AZN/USD/EUR valyutalarında BizKart-na sahib olan zaman sahibkarlar aşağıdakı üstünlükləri qazanırlar:
-Pulsuz Mobil Bankçılıq;
-0,5% nağdlaşdırma imkanı;
-Verginin avtomatik ödənilməsi;
-Hesab qalığının Mobil/İnternet Bankçılıq vasitəsi ilə izlənməsi imkanı;
-Avtomat Elektron Çıxarış vasitəsi ilə hesab üzrə keçirilmiş əməliyyatlara nəzarət edilməsi imkanı;
-Onlayn ödənişlərin həyata keçirilməsi imkanı;
-24 saat banka gəlmədən hesabdan istifdə etmək imkanı;
Artıq sahibkarlıq fəaliyyəti və idarəçiliyi daha rahat şəkildə həyata keçirə bilmək üçün Rabitəbank-ın yeni BizKart-ının üstünlüklərindən faydalanmaq olar!
Qeyd edək ki, 1993-cü ildə yaradılan Rabitəbank ASC qısa zaman ərzində fəaliyyət istiqamətini genişləndirərək ölkənin iri bankları arasında öz mövqeyini qoruyub saxlamağa nail olub. Bu gün Bank 22 filial və 1 şöbədən ibarət geniş filial şəbəkəsilə Sumqayıt, Quba, Qusar, Xaçmaz, Lənkəran, Gəncə, Şəmkir, Şirvan, Şəki, Naxçıvan, Şamaxı, Kürdəmir, Ağsu, Masallı və Ağcabədi daxil olmaqla ölkənin 15 regionunda müştərilərinə xidmət göstərir.