Sığorta vasitəçiləri üçün təlim təşkil edilib
Maliyyə Bazarı üzrə Təlim və Maarifləndirmə Mərkəzi Sığorta vasitəçiləri üçün təlim təşkil etməklə yüksək keyfiyyətli təhsil xidmətləri göstərməkdə davam edir.
Təlim Mərkəzinin 17 və 18 dekabr tarixlərində ilk dəfə olaraq “AXA MBASK” Sığorta şirkətinin aparıcı mütəxəssisləri üçün təşkil etdiyi “Sığorta vasitəçiləri üçün təlim”in tədrisini sığorta sahəsində yüksək peşəkarlığa və geniş təcrübəyə malik olan mütəxəssislər - Aqşin Əlizadə və Firdovsi Ağaşirinov aparıb.
Təlim proqramı sığorta satışı sahəsində fəaliyyət göstərən şəxslərin sığorta məhsulunun satışı zamanı bilməli olan qanunvericilik tələbləri, əlavə satış imkanlarını öyrədir və lisenziayalaşdırmanın tələblərini izah edir.
Təlim haqqında ətraflı məlumat üçün:http://cmtc.gov.az/az/sigorta-vasitecileri-ucun-telim
“AXA MBASK” Sığorta şirkətinin rəhbərliyinə öz təlim ehtiyaclarını Maliyyə Bazarı üzrə Təlim və Maarifləndirmə Mərkəzinə etibar etdikləri və həmçinin işçilərinə öz peşəkarlıqlarını artırmaq üçün investisiya etdiklərinə görə təşəkkürümüzü bildirir, təlim iştirakçılarına iş həyatlarında və gələcəkdə baş tutacaq imtahanda müvəffəqiyyətlər arzulayırıq!",- Mərkəz bildirir