AITF-2017 sərgisində AZAL-ın aviabiletləri oynanılacaq
"Azərbaycan Hava Yolları" hər kəsi aprelin 6-dan 8-ə kimi Bakıda keçiriləcək 16-cı Azərbaycan Beynəlxalq Turizm və Səyahətlər "AITF 2017" sərgisindəki stendini ziyarət etməyə dəvət edir.
Ziyarətçilər AZAL və onun eksklüziv tərəfdaşı Silk Way Travel-ın birgə stendində aviaşirkətin və turizm agentliyinin nümayəndələri ilə söhbət edə biləcəklər. Həmçinin sərgi iştirakçıları və ziyarətçilərini maraqlı işgüzar görüşlər gözləyir.
Eyni zamanda, sərgi müddətində stendin ziyarətçiləri arasında "Azərbaycan Hava Yolları"-nın uçuşlar yerinə yetirdiyi istiqamətlərə pulsuz aviabiletlər, həmçinin digər qiymətli mükafatlar oynanılacaq.
Həmçinin iştirakçılar və ziyarətçilər tez-tez səyahət edən sərnişinlər üçün nəzərdə tutulan AZAL MILES proqramında qeydiyyatdan keçərək proqramın iştirakçısı ola bilər və bununla da 50 bonus balı hədiyyə qazana bilərlər.