Kapital Bank Beynəlxalq Maliyyə Şurasının açılışında iştirak edib
Kapital Bank-ın nümayəndələri 22-23 mart tarixlərində Amerika Banklar Assosiasiyası tərəfindən (American Bankers Association) Dubayda keçirilən beynəlxalq konfransda iştirak ediblər.
Tədbirdə assosiasiya tərəfindən yeni yaradılan MENA bölməsinin (Middle East, North Africa) təqdimatı baş tutub. Eyni zamanda regionun qabaqcıl bankları “Müxbir bankçılğın gələcəyi” forumda iştirak ediblər.
“Amerika Banklar Assosiasiyasının hər regionda şuraları fəaliyyət göstərir. Bu tədbirdə yeni MENA şurasının təqdimatı baş tutdu. Şuranın əsas məqsədi regionda olan mühüm məsələləri müzakirə etməkdir. Biz də Azərbaycanın lider banklarından biri olaraq çalışacağıq regiona və ölkəyə öz töhfəmizi verək, həmçinin xarici ölkələrin təcrübəsindən yararlanaq”, - deyə, Kapital Bank-ın İdarə heyətinin üzvü, Baş Maliyyə İnzibatçısı Emin Məmmədov bildirib.