Banklar məzənnələri aşağı saldılar
Valyuta hərracının nəticəsi məlum olduqdan sonra banklarda Dolların ucuzlaşması davam edir.
“Marja” xəbər verir ki, günortadan sonra (saat 14:50-yə olan məlumat) Bank of Baku Dolların alış qiymətini 1.70 manatdan 1.67 manata, satış qiymətini 1.7450 manatadan 1.7350 manata, Amrahbank alışı 1.7150 manatdan 1.70 manata, satışı isə 1.7450 manatdan 1.74 manta, Azərtürkbank alışı 1.7050 manatdan 1.68 manata, satışı 1.7550 manatdan 1.75 manata, AFB Bank alışı 1.70 manatdan 1.68 manata, satışı isə 1.76 manatdan 1.75 manata, Bank BTB alışı 1.68 manatdan 1.65 manata, CDB Bank alışı 1.71 manatdan 1.68 manata, satışı isə 1.78 manatdan 1.76 manata, PAŞA Bank satışı 1.76 manatdan 1.7490 manata endirib.
HƏMÇİNİ BAX: Banklar Dolların yeni alış-satış qiymətlərini elan etdilər - SİYAHI- YENİLƏNİB
Bundan əvvəl, Unibank alışı 1.70 manatdan 1.68 manata, satışı 1.7480 manatdan 1.7437 manata, Yapı Kredi Bank Azərbaycan alışı 1.70 manatdan 1.68 manata, satışı 1.76 manatda 1.73 manata, NikoylBank alışı 1.71 manatdan 1.67 manata, satışı isə 1.77 manatdan 1.75 manata endirmişdi.