Excel təlimlərinə START verir!
Maliyyə Bazarı üzrə Təlim və Maarifləndirmə Mərkəzi yeni qruplarla Excel təlimlərinə START verir!
1) Excel (başlanğıc) Başlama tarixi: 09 aprel 2017-ci il Təlimin müddəti(saat): 8 saat Təlimin ümumi qiyməti – 79 AZN Onlayn qeydiyyat və təlim haqqında ətraflı məlumat üçün: http://cmtc.gov.az/az/excel-telimi-baslangic Təlimçi Samir Məmmədov: http://cmtc.gov.az/az/telimciler/37
Təlimin məqsədi Excel proqramı ilə yeni tanış olan əməkdaşlara bu proqramın geniş imkanları barəsində bilik vermək və Excel ilə işləmək üçün ən minimal zəruri bilikləri verməkdir.
Təlim əmək fəaliyyətinə yeni başlayanlar və Excel proqramı haqqında yalnız ümumi təsəvvürü olanlar üçün nəzərdə tutulmuşdur. Təlimdən humanitar sahənin əməkdaşları da yararlana bilərlər.
2) Excel (peşəkar) Başlama tarixi: 26 mart 2017-ci il Təlimin müddəti(saat): 13 saat Təlimin ümumi qiyməti – 89 AZN Onlayn qeydiyyat və təlim haqqında ətraflı məlumat üçün: http://cmtc.gov.az/az/excel-telimi-pesekar Təlimçi Samir Məmmədov: http://cmtc.gov.az/az/telimciler/37
Təlim Microsoft Excel 2010-2013 proqramının dərin imkanlarından bəhs edir. Təlim zamanı Excel proqramının istifadəsiz qalan imkanları və funksiyaları göstəriləcək və bu funksiayların real məsələlərdə tətbiqi nəzərdən keçiriləcəkdir.
Alternativ olaraq bizimlə aşağıdakı vasitələrlə əlaqə saxlayın: (+994)12 498 16 77 (+994)70 272 99 79 (+994)55 672 99 79 [email protected] cmtc.gov.az