24/7 xidmət göstərən “Elektron şöbə” – valyuta dəyişmək imkanı
“Bank Silk Way” 24/7 rejimində xidmət göstərən "Elektron şöbə" istifadəyə verib.
"Marja" xəbər verir ki, müştərilərin rahatlığını təmin etmək məqsədi ilə yaradılan "Elektron şöbə" paytaxtın Yasamal rayonunda Əbdürrəhim bəy Haqverdiyev küçəsi, 74A ünvanında yerləşir (Azərbaycan Dövlət Mədəniyyət və İncəsənət Universitetindən yuxarı tərəfdə).
Həftənin 7 günü, günün 24 saatı ərzində xidmət göstərən “Elektron şöbə”sində cash-in bankomatları və avtomatik valyutadəyişmə terminalları müştərilərin ixtiyarındadır. Şöbədə vəsaitin karta mədaxil olunması (cash-in) və vəsaitin nağdlaşdırılması üzrə əməliyyatlar aparmaq mümkündür. “Cash-in” əməliyyatı üzrə 1 dəfəyə karta maksimum 50 ədəd əsginas mədaxil etmək olar.
Avtomatik valyutadəyişmə terminallarında AZN,USD valyutaları qəbul edilir, bunun müqabilində isə AZN,USD valyutasında əskinasları almaq mümkündür. Qeyd edilən ünvanda, həmçinin ödəniş terminalları da quraşdırılıb. Ödəniş terminalları vasitəsilə müştərilər kredit və kommunal xidmət ödənişlərini də həyata keçirə bilərlər.
Qeyd edək ki, bundan sonra da şəhərin mərkəzində həftənin 7 günü, günün 24 saatı ərzində xidmət göstərən "Elektron şöbə"lər açılıb istifadəyə veriləcək.