“Bank of Baku” Novruz tətilində də müştərilərinə xidmət göstərəcək!
® Ölkənin İnnovativ Bankı - Bank of Baku, Novruz bayramı ilə əlaqədar elan edilmiş qeyri-iş günlərində də müştərilərinə xidmət göstərəcək.
Belə ki, 22, 23, 25, 26 mart tarixlərində Bankın aşağıdakı filialları fəaliyyətini gücləndirilmiş iş rejimində davam etdirərək Novruz tətilində də onların xidmətində olacaq:
Filial | 22.03.2019 | 23.03.2019 | 25.03.2019 | 26.03.2019 |
Müştərilər qeyd olunan günlərdə Bank of Baku-nun filiallarına yaxınlaşmaqla, 20.000 AZN-dək Nağd Pul krediti, Bolkart kredit əldə edə və debet kart sifariş edə bilər, Dostlar Klubuna qoşula, həm də valyuta mübadiləsi və Təcili Pul köçürmə xidmətindən faydalana bilərlər.
Kredit və digər ödənişlərini həyata keçirmək istəyən şəxslər isə bankın filiallarında yerləşdirilmiş ödəniş terminallarından və habelə, “MilliÖn” və “eManat” ödəniş terminallarından istifadə edə bilərlər. Müştərilər ödənişlərini onlayn kanallar - www.bankofbaku.com; www.e-pul.az; www.hesab.az saytları vasitəsi ilə də həyata keçirmə imkanına malikdirlər.
Qeyri-iş günləri edilmiş bütün ödənişlər Bankın əməliyyat proqramında 27 Mart 2019-cu il tarixində əks etdiriləcəkdir.
Qeyd edək ki, 20, 21 mart 2019-cu il tarixləri Bank of Baku-nun filiallarında qeyri-iş günü hesab edilir.
“Bank of Baku”-nun filialları və ünvanları haqqında ətraflı məlumatla bura daxil olaraq tanış ola bilərsiniz.