Maliyyə Bazarı üzrə Təlim və Maarifləndirmə Mərkəzində Excel (peşəkar) təlimi üzrə qeydiyyat davam edir
Əgər sizin Excel proqramı üzrə müəyyən başlanğıc təcrübəniz varsa, Excel-də olan yeni funksiyaların istifadəsini öyrənərək öz bilik və bacarıqlarınızı daha da təkmilləşdirmək və Excel alətləri, opsiyaları vasitəsilə iş vaxtına qənaət etmək istəyirsinizsə bu təlim Sizin üçün əla imkandır.
Təlimin başlama tarixi: 26 mart 2017 - cı il Dərs günləri:
Çərşənbə və bazar günləri Vaxt:
Təlim Microsoft Excel 2010-2013 proqramının dərin imkanlarından bəhs edir. Statistikaya görə Excel istifadəçilərinin yalnız 5% Excel proqramının bütün funksiya və alətlərindən istifadə etməyi bacarır. Təlim zamanı Excel proqramının istifadəsiz qalan imkanları və funksiyaları göstəriləcək və bu funksiayların real məsələlərdə tətbiqi nəzərdən keçiriləcək.
Təlim əsasən maliyyəçilər, iqtisadçılar, marketoloqlar, biznes-analitiklər və hər hansı bir hesablama tələb edən işlə məşğul olan əməkdaşlar üçün nəzərdə tutulmuşdur. Ümumiyyətlə gündəlik iş fəaliyyəti zamanı MS Excel-dən tez-tez istifadə edən əməkdaşlar da təlimdən mütləq şəkildə yararlanacaqlar.
Təlimin ümumi qiyməti – 89 AZN *
Tələbələr və sayı birdən çox olan eyni şirkət nümayəndələrinə endirimlər tətbiq edilir.
Təlimin sonunda laborator iş (sınaq imtahanı) təşkil olunacaq.
İmtahanı uğurla bitirən tələbələr müvəfəqiyyət sertifikatı ilə təmin olunacaqlar!