“BMS Academy” SAP təlim planı 2019-u elan edir
“BMS Global” şirkəti 2019-cu təqvim ili üçün SAP-ın təlimlərinə start verir.
Erkən qeydiyyat keçən əməkdaşlar 40% endirim əldə edəcək. Erkən qeydiyyat 31.01.2019 tarixinədək davam edir.
Qeydiyyat e-mail vasitəsi ilə (adı, soyadı, əlaqə nömrəsi, təlimin kodu) məlumatlarını [email protected] ünvanına göndərməklə və ya (012) 480-10-27telefon vasitəsi ilə mümkündür.
Həmçinin təlimlər haqqında ətraflı məlumat http://www.bmsgl.com/academy/list-of-courses/ və ya (012) 480-10-27 telefon vasitəsi ilə ala bilərsiniz.
BMS Global 2005-ci ildən Azərbaycan bazarında fəaliyyət göstərir. Şirkət əsasən texnologiya üzrə konsultasiya xidmətlərinin təminatçısı kimi ixtisaslaşıb. BMS Global beynəlxalq şirkətlərin məhsullarının tətbiq edilməsində illərin təcrübəsindən irəli gələn ən effektiv və praktiki həlləri təklif edir və qısa müddət ərzində müştərilərin cari biznes proseslərini təhlil edir, şirkətlərinin gəlirliliyinin artırılması üçün yardım edən, biznesdəki üstün tərəflərini inkişaf etdirən, yenilik və inkişaf üçün yeni fürsətlər yaradan və rəqabətdə öndə qalmağa kömək edən konsaltinq xidmətləri təklif edir.
Biznes konsaltinq şirkəti kimi bir sıra dövlət müəssisələrində, Bank , Sənaye və İstehsalat, Satış və dağıtım sektorunda, Səhiyyə, Təhsil, Nəqliyyat,Telekomnikasya, bir sözlə özəl sektorun öndə gedən şirkətlərində uğurlu layihələr həyata keçirmişdir.
13 illik ERP tətbiqi təcrübəsinə malik olan şirkətin müştəriləri siyahısında qardaş Türkiyə dövlətinin bir neçə şirkətinidə görmək olar.
SAP ERP sistemi, Azərbaycan ERP bazarında 15 ildən artıqdır ki, mövcuddur. Sistem iri, orta və kiçik ölçülü şirkətlərdə qurulmuşdur. SAP ERP sistemi Azərbaycan tələblərinə və uçot standartlarına uyğunlaşdırılmışdır. Azərbaycanda mövcud 10 iri şirkətdən 7-də SAP ERP həlləri uğurla istismar olunur.
BMS Global şirkəti SAP-la bərabər sektorunda dünyanın liderləri olan Microsoft, Oracle, Opentext, Bimser, Suse, Redhat, HP, Symantec, Kaspersky kimi şirkətlərin Azərbaycanda rəsmi tərəfdaşıdır.