Daha 11 şirkət fəaliyyətini dayandırıb
Azərbaycanda daha 11 şirkət fəaliyyətin dayandırıb.
“A.M.O” MMC ( VÖEN: 1400732241) ləğv olunduğunu elan edir. Kreditorlar iki ay ərzində tələblərini Bakı şəhəri, Nizami rayonu, Natiq Şahbazov küçəsi, ev 25, mənzil 45 ünvanına bildirə biilərlər.
“MƏKKƏ” MMC (VÖEN: 1400179611) ləğv olunduğunu elan edir. Kreditorlar iki ay ərzində tələblərini Bakı şəhəri, Nəsimi rayonu, N.Rəfiliahbazov küçəsi, ev 9, mənzil 5 ünvanına bildirə bilərlər.
“BORİAVADANLIQ.AZ” MMC ( VÖEN:2903708552) ləğv olunduğunu elan edir. Kreditorlar iki ay ərzində tələblərini Sumqayıt şəhər, 17-ci mikrarayon, ev 5, m.45 ünvanına bildirə bilərlər.
“BƏYAZ-NUR” FİRMASI ( VÖEN: 1700423041) ləğv olunduğunu elan edir. Kreditorlar iki ay ərzində tələblərini Bakı şəhəri , Səbail rayonu, Zərifə Əliyeva küçəsi, b.29 ünvanına bildirə bilərlər.
“QAX RESORT” MMC (VÖEN: 1305627941) ləğğv olunduğunu elan edir. Kreditorlar iki ay ərzində tələblərini Bakı şəhəri, Yasamal rayonu, Zahid Xəlilov küçəsi, ev 68, mənzil 88 ünvanına bildirə bilərlər.
“AESTHETİCMED” MMC ( VÖEN: 1403369091) ləğv olunduğunu elan edir. Kreditorlar iki ay ərzində tələblərini Bakı şəhəri, Nəsimi rayonu, Fikrət Əmirov küçəsi, ev 10 ünvanına bildirə bilərlər.
“V.CONSULTİNG TECHNOLOGY” MMC ( VÖEN: 1305606711) ləğv olunduğunu elan edir. Kreditorlar iki ay ərzində tələblərini Bakı şəhəri, Yasamal rayonu, H.Cavid prospekti 4, mənzil 59 ünvanına bildirə bilərlər.
“RAUF” FİRMASI ( VÖEN:1600113141) ləğv olunduğunu elan edir. Kreditorlar iki ay ərzində tələblərini Bakı şəəhəri, Nizami rayonu, Qara Qarayev prospekti, ev 126, mənzil 28 ünvanına bildirə bilərlər.
“MULTİVAC EXPORT AG” şirkətinin Azərbaycan Respublikasındakı nümayəndəəliyi ( VÖEN: 1302266071) ləğv olunduğunu elan edir. Kreditorlar iki ay ərzində tələblərini Bakı şəhəri, Nobel prospekti 15, Azure Biznes Mərkəzi, 10-cu mərtəbə, 57-ci ofis ünvanına bildirə bilərlər.
TÜRKAN MÜƏSSİSƏSİ MMC (VÖEN: 3100180051) ləğv olunduğunu elan edir. Kreditorlar iki ay ərzində tələblərini Abşeron rayonu Türkan üzümçülük Savxozu ünvanına bildirə bilərlər.
ARAZ MMC ( VÖEN: 2900874161) ləğv olunduğunu elan edir. Kreditorlar iki ay ərzində tələblərini Sumqayıt şəhəri, 10-cu mikrorayon, ev 21, mənzil 97 ünvanına bildirə bilərlər.
“ARDİ” MMC (VÖEN:1501751981) ləğv olunduğunu elan edir. Kreditorlar iki ay ərzində tələblərini Bakı şəhəri, Nərimanov rayonu, Z.Bünyadov prospekti, 2084-cü məhəllə ünvanına bildirə biiləərlər.