Məşhur şirkət işçilərini striptiz kluba aparıb
Dünyanın ən böyük idman geyimi istehsalçılarından biri olan "Under Armour"un işçilərini striptiz kluba aparıldığı ortaya çıxıb. Şirkət verdiyi açıqlamada, "Şirkət mədəniyyətini inkişaf etdirmək üçün bundan da yaxşısını edəcəyik",- bildirib.
"Marja" xəbər verir ki, "Wall Street Journal" qəzetində yer alan xəbərə görə, dünyaca məşhur idman geyimi markası "Under Armour" şirkətinin işçiləri striptiz kluba gediblər və pulunu şirkətin bank kartı ilə ödəyiblər.
Şirkətin bank kartı ilə striptiz kluba gedən adlar arasında şirkətin prezidenti və İcraçı direktoru Kevin Plankin də olduğu iddia edilib.
Plank etdiyi açıqlamada, işçilərin şirkət tərəfindən striptiz kluba aparıldığını təsdiqləyib. Amma özünün striptiz kluba getmədiyini deyib.
Şirkətdən verilən yazılı açıqlamada, "Şirkət mədəniyyətimizi inkişaf etdirmək üçün daha yaxşısını edəcəyik" ifadəsi istifadə edilib.
"Under Armour" keçən il 5 milyard dollar gəlir əldə edib.