“Vergi uçotu” təlimi üzrə məhdud yerlər üçün qeydiyyat davam edir!
Təlim proqramını dinləmiş şəxslər a) vergi uçotunda hesablar planının strukturu, b) vergi bəyannamələrin elementləri, strukturu və tərtib edilməsi qaydaları, c) təsərrüfat subyektlərin gündəlik fəaliyyətlərində istifadə edilən əsas iqtisadi əməliyyatların nəzəri bazası və onların vergi uçotu sistemində düzgün əks etdirilməsi, e) təsərrüfat subyektlərin iqtisadi fəaliyyətinə birbaşa aid edilən Azərbaycan Respublikasının müvafiq qanunvericiliyinin (vergi, əmək, mülki və s.) təsiri və vergi uçotu sistemində və vergi bəyannamələrində düzgün əks etdirilməsi ilə tanış olacaqlar və bunlarla bağlı müvafiq bilikləri əldə etmiş olacaqlar. Təlimçi: Şaban Abdullayev (vergi uçotu üzrə ekspert) http://www.fmtc.az/az/telimciler/46
Tədris dili: Azərbaycan dili Təlimin müddəti: 30 saat Təlimin ümumi qiyməti: 270 AZN * Fiziki şəxslər üçün hissəli ödəniş mümkündür.
* Tələbələr və sayı birdən çox olan eyni şirkət nümayəndələrinə endirimlər tətbiq edilir
Aşağıda qeyd olunan linkdən təlim haqqında daha ətraflı məlumat əldə edə və həmçinin qeydiyyatdan keçə bilərsiniz: http://cmtc.gov.az/az/vergi-ucotu Alternativ olaraq bizimlə aşağıdakı vasitələrlə əlaqə saxlayın: Telefon: (+994)12 498 16 77 (+994)70 272 99 79 (+994)55 672 99 79 E-mail: [email protected] Web: www.fmtc.az