Hər yerdə keçərli olan taksit kart hansıdır?
Smilecard 2000 AZN-dək arta bilən taksit balansına malikdir. Bu karta sahib olmaq istəyən müştərilər şəxsiyyət vəsiqəsi və gəlirləri təsdiq edən sənəd əsasında Expressbank-ın istənilən filialına yaxınlaşmaqla özündə həm taksit kart, həm “cash back” (xərclənən məbləğin bir hissəsinin geri qayıtması) funksiyalarını birləşdirən - Smilecard-ı ala bilərlər.
Smilecard-ın digər üstünlükləri sırasında - kartın pulsuz verilməsi, 4 ilədək istifadə müddəti, pulsuz SMS məlumatlandırma və s. funksiyaları sadalamaq olar. Amma bu da son deyil. ExpressClub şəbəkəsi çərçivəsində Smilecard-la POS-terminal vasitəsi ilə nağdsız ödənişlər etdikdə 20%-dək “cash back” müştərilərə geri qayıdır. Şəbəkəyə daxil olan tərəfdaşların siyahısı daim yenilənməkdə və artmaqdadır. Tərəfdaş olmayan bütün müəssisələrdə isə “cash back” 0,3% təşkil edir.
Smilecard – Gülə gülə xərcləyib, xırda – xırda ödəyin.