Bank kartından tam pulsuz nağdlaşdırma
Yüksək xidmət və müştəri məmnuniyyətini hədəf qoyan Expressbank həmçinin bank məhsulları və xidmətlərinin sərfəliliyi ilə də seçilir.
Belə ki, Expressbank-ın debet kartlarından Expressbank bankomatlarında nağdlaşdırma zamanı heç bir xidmət haqqı tutulmur, yəni komissiya 0% təşkil edir. Xarici valyutada olan kartlardan digər valyuta üzrə nağdlaşdırma, online və POS terminal vastəsilə alış-veriş zamanı konvertasiya üzrə xidmət haqqı da 0% təşkil edir.
Amma bu da son deyil. Expressbank-ın bütün kart sahibləri ölkədaxili POS-terminallar vasitəsi ilə alış-veriş edərkən, xərclədikləri məbləğin 20%-dək hissəsini karta geri alırlar (“cash back”). Üstəlik ölkə üzrə 48 regionda quraşdırılmış ExpressPay ödəniş terminalı və ya Şəxsi kabinet vasitəsi ilə istənilən zaman hesabınızı artıra və hesabla bağlı digər əməliyyatları həyata keçirə bilərsiniz.