“İkiqat Cashback” festivalının son günlərini qaçırmayın!
İlk dəfə keçirilən Expressbank-dan “İkiqat cashback” festivalının bitməsinə son 3 gün qalıb! ExpressClub layihəsi çərçivəsində 27 noyabrdan başlayaraq dekabrın 4-dək davam edən festival ərzində Expressbank-ın plastik kart sahibləri xüsusi tərəfdaşlarda alış-veriş edərkən ikiqat “cashback” qazanacaqlar!
İkiqat cashback qazandıran tərəfdaşlar sırasında bir çox məşhur brendlər yer alıb. Misal üçün tərəfdaşlar siyahısında Ltb, Oasis, Braccialini, Salamander, Yamamay, Rodrigo, Agat, Flo, Geox, French Connection və bir sıra digər tərəfdaşlar əks olunub. ExpressClub üzrə tərəfdaşlar siyahısı daima yenilənir və artır. Müştərilər üçün yeni istifadəyə verilmiş www.expressclub.az saytı vasitəsi ilə istənilən şəxs həm ExpressClub üzrə bütün tərəfdaşların siyahısı, həm də ikiqat “cashback” qaytaran tərəfdaşlar siyahısı ilə tanış ola bilər.
Bank xidmətləri barədə ətraflı məlumat üçün 132 Məlumat Mərkəzinə zəng edə, www.expressbank.az saytına və ya Bankın rəsmi Facebook səhifəsinəwww.facebook.com/Expressbank daxil ola bilərsiniz.