“Dostlar Klubu”na qoşulun, güzəştlərdən faydalanın!
İllərdir “Sizə Yaxın Bankçılıq” şüarı ilə müştərilərinə xidmət göstərən və onların sevgisini qazanan Bank of Baku, #DostDosta deyərək yeni müştərilərini də böyük Bank of Baku ailəsinin dəyərli dostlarının bir yerdə toplandığı “Dostlar klubu”na qoşulmağa çağırır.
İndi, Bank of Baku ilə uzun illər əməkdaşlıq edən köhnə müştəriləri ilə yanaşı, Bankın yeni müştəriləri də bu virtual klubun üvzü olaraq, Dostlar Klubunun bütün imtiyazlarından faydalanmaq hüququ əldə edəcəklər.
#DostDosta hər zaman dəstək olmalıdır – fikrini əsas götürən və fəaliyyətini bu istiqamətdə quran Bank, “Dostlar klubu” üzvlərinə maddi ehtiyaclarını təcili qarşılaya bilmələri üçün ekspress kredit xətti təqdim edir.
Müştərilər, Bankla əməkdaşlıq dövrlərindən asılı olaraq “Dostlar Klubu”na qoşulmaqla aşağıdakı kartlardan birini əldə edə bilərlər:
“Dostlar Klubu”nun üzvləri ekspress kredit xəttindən faydalanmaqla yanaşı, həmçinin Bankın xidmət və məhsullarından istifadədə xüsusi güzəştlər və imtiyazlar qazanacaqlar. Belə ki, digər kredit növləri üzrə edilən hər bir ödəniş, kart sahibinə əlavə BONUS qazandırmaqla, yeni kredit müraciətlərinin güzəştli şərtlərlə həyata keçirilməsinə imkan yaradacaq.
Yəni, toplanan BONUS məbləğindən istifadə etməklə müştərilər növbəti krediti komissiyasız, üstəlik daha endirimli faizlərlə əldə edə biləcəklər.
Qeyd edək ki, köhnə “Dostlar Klubu” üzvlərinin kartlarında topladıqları BONUS-lar yenidən aktiv olunmaqla onların tam istifadəsinə verilir.
“Dostlar klubu” haqqında ətraflı məlumatı Bankın 145 Məlumat Mərkəzinə zəng edərək və ya rəsmi Facebook səhifəsinə www.facebook.com/bankofbaku daxil olaraq öyrənmək olar.