"Expressbank"dan daha bir yenilik!
Daim müştərilərini sevindirən ExpressClub İkiqat cashback festivalı elan edir!
Belə ki, 27 noyabrdan başlayaraq dekabrın 4-dək davam edəcək festival ərzində Expressbank-ın plastik kart sahibləri xüsusi tərəfdaşlarda alış-veriş edərkən qazanacaqları “cashback” ikiyə vurulacaq!
İkiqat cashback qazandıracaq tərəfdaşlar sırasında Geox, Baldinini, Enjoyment, Ramzes, Camel Active, Euromoda, Faik Sonmez, FLO, French Connetion, Karen Millen, KİP, Las Vegas və bir sıra digər tərəfdaşlar var. ExpressClub üzrə tərəfdaşlar siyahısı daim yenilənir və artır. Müştərilər üçün yeni istifadəyə verilmiş www.expressclub.az saytı vasitəsi ilə istənilən şəxs həm ExpressClub üzrə bütün tərəfdaşların siyahısı, həm də ikiqat “cashback” qaytaracaq tərəfdaşlar siyahısı ilə tanış ola bilər.
ExpressClub tərəfdaşlar şəbəkəsi və “cashback” xidməti barədə daha ətraflı məlumat üçün 132 Məlumat Mərkəzinə zəng edə, www.expressbank.azsaytına və ya ExpressClub-un rəsmi "Facebook" səhifəsinə (www.facebook.com/expressclubaz/) daxil ola bilərsiniz.