“PMD Group” 100-dən çox yerli şirkət üçün seminar-görüş keçirdi
Öncədən də xəbər verdiyimiz kimi “PMD Group” MMC icra etdiyi layihələrə yeni şirkətlərin cəlb olunması, eləcə də onlarla davamlı və uğurlu əməkdaşlığı təmin etmək üçün mövcud satınalma qaydalarını təqdim etmək məqsədi ilə 31 oktyabr Boulvard Oteldə seminar-görüş keçirmişdir.
Görüşdə 100-dən çox yerli şirkət iştirak etmişdir. Tədbiri giriş sözü ilə “PMD Group” MMC-nin Maliyyə və İnzibati İşlər üzrə direktoru Dayanat Sadullayev açmışdır.
O, öz çıxışı zamanı şirkətin keçdiyi yol, gördüyü işlər və davam edən layihələr haqqında məlumat vermişdir.
Daha sonra söz PMD Group MMC-nin Təchizat şöbəsinin müdiri Tural Vəzirova verilmişdir. Tural Vəzirov şirkətin keçirdiyi Satınalma proseduraları haqqında, tenderlərin keçirilmə qaydaları haqqında ətraflı çıxış etmişdir. Tədbirin sonunda iştirakçıların sualları cavablandırılmışdır.
Tədbirdən sonra iştirakçı şirkətlərin “PMD Group” MMC-nin layihələrinə cəlb olunması üçün anket formasında ixtisas uyğunluğu forması birbaşa təqdim olunmuşdur.