"Ticarət Şəbəkələrinin İnkişafı" ictimai birliyinin İdarə heyətinin yeni tərkibi və Sədri seçilib
"Ticarət Şəbəkələrinin İnkişafı" ictimai birliyinin ümumi yığıncağının iclası keçirilib və idarə heyətinin yeni tərkibi seçilib.
Marja.az xəbər verir ki, ictimai birliyin İdarə heyətinin yeni tərkibində Muhammed Özçelik, Samir Abdullayev, Rəşad İbrahimov, Vüqar Hacıyev, Mahmut Okçu, Ramil Məmmədli, Natəvan İbrahimova, Adəm Bağırzadə, Ceyhun Yusubov, Araz İmanov vəzifə tutublar.
İclas zamanı İdarə Heyətinin birgə qərarı ilə Araz Nazim oğlu İmanov İdarə Heyətinin sədri seçilib, eyni zamanda, “Al”, “Araz”, “Baqqal”, “Bazarstore”, “Bolmart”, “Bravo”, “Grandmart”, “Megastore”, “Neptun”, “Novas Home”, “Oba”, “Rahat”, “Rossmann”, “Soliton”, “Spar”, “Tamstore” şəbəkələri İctimai Birliyin üzvlüyünə qəbul olunublar.
Birlik üzvləri ödədikləri toplam 150 milyon manatdan çox vergi ilə, 2024-cü ildə Azərbaycanda ən çox vergi ödəyən 100 şirkət arasında yer tuturlar.