Meqa Həyat və Sea Breeze arasında əməkdaşlıq memorandumu imzalandı
4 sentyabr 2025-ci il tarixində Azərbaycanın aparıcı sığorta şirkətlərindən biri olan “Meqa Həyat Sığorta” ASC ilə ölkənin məşhur yaşayış və istirahət komplekslərindən biri olan Sea Breeze arasında əməkdaşlıq haqqında memorandum imzalanıb.
Memorandumun əsas məqsədi tərəflər arasında qarşılıqlı faydalı əməkdaşlığın qurulması, innovativ sığorta həllərinin təqdim olunması və müştərilərə əlavə üstünlüklərin yaradılmasıdır.
Saziş çərçivəsində tərəflər müştərilər üçün daim inkişaf edən xidmətlər, reinvestisiya imkanları, daşınmaz əmlak əldəetmə prosesində dəstək və maarifləndirici təşəbbüslərin həyata keçirilməsi üzrə birgə fəaliyyət göstərəcəklər.
Meqa Həyat və Sea Breeze bu əməkdaşlıqla sığorta xidmətlərinin həyat tərzinə inteqrasiyasını təşviq etməyi və insanların maliyyə təhlükəsizliyinə töhfə verməyi hədəfləyir.
Tərəflər bu təşəbbüsün gələcəkdə müştəri məmnuniyyətinin artırılması və ictimai maarifləndirmə kampaniyalarının birgə təşkili üçün geniş imkanlar yaradacağına əmindir.