Bir neçə xarici şirkət Azərbaycan bazarını tərk edir
Birləşmiş Ərəb Əmirliklərinin hüquqi şəxsi olan “Globalnik Logistics Group Limited” şirkətinin Azərbaycandakı nümayəndəliyi ləğv olunduğunu elan edir.
Keditorlar iki ay ərzində tələblərini Bakı şəhəri, Nəsimi rayonu, S. Vurğun küçəsi 34 ünvanına (“AF Mall Business Center”) bildirə bilərlər.
Həmçinin “Burintex” elm-istehsalat müəssisəsi MMC-nin (Rusiya) Azərbaycandakı ”Burintex Azərbaycan” nümayəndəliyi ləğv olunduğu elan edib. Kreditorlar iki ay ərzində tələblərini Bakı şəhəri, Nərimanov rayonu, Teymur Əliyev küçəsi,25A ünvanına bildirə bilərlər.
Bundan başqa, "Colgate-Palmolive Temizlik Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim" şirkətinin Azərbaycandakı nümayəndəliyi 15 sentyabrdan ləğv olunacağını elan edib. Kreditorlar iki ay ərzində tələblərini Bakı şəhəri, Yasamal rayonu, Cəfər Cabbarlı küçəsi,44 ünvanına bildirə bilərlər.