Çin brendi ən təhlükəsiz avtomobillər reytinqinin qalibi olub
VOYAH ən etibarlı avtomobil seçilib(®) Premium elektrik və hibrid avtomobillər arasında yüksək etibarlılıq və ən az texniki qüsur riski müəyyən edilən VOYAH avtomobili keyfiyyət reytinqində lider olmağı bacarıb.
Belə ki, reytinq cədvəlində 96 avtomobil markası ilə rəqabət aparan VOYAH, Çində avtomobil istifadəçilərinin rəyinə görə ən etibarlı avtomobil seçilib. “Çin Avtomobili Keyfiyyəti Şəbəkəsi”nin keçirdiyi araşdırmanın nəticələri əsasında müəyyən olunan qalib ən yüksək 153 balı toplayıb.
Sözügedən avtomobillərin Azərbaycanda rəsmi satışı “SCM Motors” şirkəti tərəfindən, Çinin avtomobil sənayesinin nəhəng qurucularından biri olan “Dongfeng Motor” korporasiyası ilə əməkdaşlığı çərçivəsində həyata keçirilir.
“SCM Motors” şirkətinin servis mərkəzi standartlara cavab verir. Satılan avtomobillərə 8 il və ya 160 000 km-dək zəmanət təqdim olunur.