Azərbaycanlı sahibkarlar üçün Dubayda yeni imkanlar - MÜQAVİLƏ İMZALANIB
Yerli sahibkarlar ölkəmizi tərk etmədən Dubaydakı biznesləri üçün xidmətlərdən faydalana biləcəklər.Azərbaycanda fəaliyyət göstərən "Rightwellton" hüquq şirkəti ilə Dubayda yerləşən "Caspian Accounting & Bookkeeping" şirkəti arasında strateji əməkdaşlıq müqaviləsi imzalanıb.
"Rightwellton" şirkətinin direktoru cənab Fərid Həsənov deyib:
"Bu əməkdaşlıq Birləşmiş Ərəb Əmirliklərində uğurlu biznes qurmaq və ya genişləndimək istəyən yerli sahibkarlarımızın rahatlığını düşünüb atdığımız bir addımdır. Belə ki, yerli sahibkarlar və investorlar ölkəmizi tərk etmədən daha az xərc hesabına Dubay, Əbu-Dabi və BƏƏ-in digər iri şəhərlərindəki biznesləri üçün keyfiyyətli hüquq, vergi, mühasibatlıq və audit xidmətlərindən faydalana, habelə şirkətlərinin maliyyə vəziyyətinə tam şəffaf nəzarət edə biləcəklər".
Qeyd edək ki, "Rightwellton" şirkəti tez-tez premium seqment müştərilərə özəl xidmətləri ilə gündəmə gəlsə də, komissiyasız və faizsiz taksitli ödənişi dəstəkləməklə büdcə dostu şirkət hesab edilir.
Müraciət üçün: