AccessBank-da artıq 12 aya pulunuzun üstünə 12+0,25 faiz gəlir
(®) AccessBank müştərilərinə sərfəli və etibarlı qazanc imkanı yaradır. Yenilənmiş depozit təklifi ilə indi həm yüksək gəlir, həm də əlavə bonuslar qazana bilərsiniz.
İndi AccessBank-da müddətli depozit yerləşdirən müştərilər 12%-dək gəlir əldə etməklə yanaşı, əlavə üstünlüklərdən də yararlana bilərlər. 100 000 AZN və daha çox məbləğdə əmanət yerləşdirənlər illik 12%-dək gəlir, əlavə 0,25% bonus fürsəti qazanırlar. Qeyd edək ki, +0,25% bonus yalnız 12-24 aylıq müddətli və faizlərin müddətin sonunda götürülməsi şərti ilə açılan əmanətlər üçün keçərlidir.
AccessBank-da depozit yerləşdirməyin bir sıra üstünlükləri var: beynəlxalq səhmdarları olan etibarlı yerli Avropa bankının müştərisi olursunuz, rəqabətqabiliyyətli faiz dərəcələri ilə sərfəli gəlir əldə edirsiniz, Əmanətlərin Sığortalanması Fondu tərəfindən depozitləriniz qorunur.
AccessBank Azərbaycanın mikromaliyyələşdirmə bazarında lider olaraq, 2002-ci ildən kiçik və orta bizneslərə xidmət göstərir. Bankın səhmdarları sırasında Asiya İnkişaf Bankı, Avropa İnvestisiya Bankı, Beynəlxalq Maliyyə Korporasiyası kimi beynəlxalq təşkilat və qurumlar yer alır. Bankın 14-ü Bakıda, 21-i bölgələrdə olmaqla, 35 filialı fəaliyyət göstərir və MKOB-lar üçün əlçatan maliyyələşdirmə imkanlarını təqdim etməyə davam edir. Filiallar haqqında əlavə məlumat linkdə təqdim edilir: http://bit.ly/accessbank-filiallar .