Xalq Bankdan Digital Card-la əməliyyatlara 20%-dək keşbek!
(®) Xalq Bank Digital Card sahibləri üçün yeni kampaniyaya start verir!
Kampaniya ərzində Digital Card vasitəsilə aparılan təmassız NFC ödənişləri kart sahibinə 10% keşbek (maks. 10 AZN), XalqOnline mobil tətbiqində aparılan ödənişlər 20% keşbek (maks. 10 AZN) qazandıracaq.
Kampaniyada iştirak edən əməliyyat növləri barədə ətraflı məlumatı buradan əldə edə bilərsiniz: https://www.xalqbank.az/az/ferdi/kampaniyalar/digital-card-la-emeliyyatlara-20-dek-kesbek-az
Kampaniya 28 fevraladək qüvvədədir.
Qeyd edək ki, Digital Card XalqOnline istifadəçiləri üçün nəzərdə tutulan rəqəmsal debet kartıdır. Kartı banka gəlmədən və vaxt itirmədən birbaşa XalqOnline tətbiqində əldə edərək aktivləşdirmək mümkündür. Digital Card vasitəsilə rahatlıqla onlayn ödənişlər həyata keçirə və kartı Google Pay və Apple Pay cüzdanlarına əlavə etməklə təmassız ödənişləri icra etmək olar. Kart AZN valyutasında və pulsuz təqdim edilir, istifadə müddəti 1 ildir.