Biləcəridə 22 397 AZN ilkin ödənişlə mənzil sahibi olun - Kristal Abşeron!
(®) Sərfəli şərtlərlə, tam təmirli mənzil axtarırsınızsa doğru ünvandasınız!
"Kristal Abşeron"un müasir yaşam standartlarına cavab verən və sakinlərə keyfiyyətli həyat tərzi təqdim edən "Biləcəri" layihəsində mənzil satışları davam edir. Layihə metronun "Avtovağzal" stansiyasına yaxın məsafədə yerləşərək nəqliyyat baxımından əlverişli mövqeyi ilə seçilir.
Müxtəlif ölçüdə mənzil seçimləri mövcud olan kompleksdə 49 kv.m sahəli, 2 otaqlı studiya mənzil üçün 22 397 AZN ilkin ödəniş edərək 20 illik ipoteka şərtlərindən, 33 595 AZN ilkin ödəniş etməklə isə 36 aylıq faizsiz, komissiyasız, daxili kredit imkanlarımızdan yararlana bilərsiniz.
Bu kompleks mənzil sahibi olmaq istəyənlər üçün əlverişli imkanlar təqdim edir:
- Nağd;
- 36 ayadək faizsiz kredit;
- Və ya 20 illik ipoteka şərtləri ilə asanlıqla mənzil sahibi ola bilərsiniz.
"Biləcəri" yaşayış kompleksi sakinlərin rahatlığı və təhlükəsizliyi üçün hərtərəfli və geniş imkanlarla təchiz edilmişdir. Kompleksdə yaşıllıq əhatəsində geniş parklar, gəzinti və qaçış yolları, uşaqlar üçün oyun meydançası, idman meydançası, fitnes sahələri, velosiped yolları, məktəb və uşaq bağçası, yeraltı dayanacaq və s. sakinlər üçün ideal mühit yaradır. Əlavə olaraq, burada iaşə obyektləri və gündəlik ehtiyaclar üçün xidmətlər də yaxınlığınızda olacaqdır.
"Biləcəri" yaşayış kompleksində mənzillər tam təmirli və çıxarışlı şəkildə təhvil veriləcəkdir. Həmçinin, fasad, pəncərələr, mənzilarası səs və istilik izolyasiyası ilə mənzillərdə yüksək komfort təmin edilir.
"Kristal Abşeron"un "Biləcəri" layihəsi həm yaşamaq, həm də investisiya üçün ideal seçimdir. Yaşamınızı yaşıllıqla əhatə olunmuş bir mühitdə qurmaq istəyirsinizsə *1544-ə zəng edə və ya satış ofisimizə yaxınlaşa bilərsiniz.