Bank of Baku faizləri endirdi: min. 9.9%-lə 50.000 AZN-dək KREDİT!
(®) “Sizə Yaxın Bankçılıq” şüarını fəaliyyəti ilə daima doğruldan Bank of Baku müştərilərini sevindirəcək və planlarına dəstək olacaq növbəti kampaniyasını başladıb.
Bank of Baku-nun elan etdiyi yeni “Qış kampaniyası” çərçivəsində nağd pul krediti üzrə FAİZLƏR DAHA DA ENİB, min. 9.9% OLUB.
Belə ki, kampaniya çərçivəsində müştərilər Bank of Baku-dan 50.000 AZN-dək nağd pul kreditini min. 9.9%-lə əldə edə bilərlər. Şərtlərdən asılı olaraq, müştərilərin krediti KOMİSSİYASIZ da ala bilmə imkanı olacaq.
NÖVBƏSİZ və cəmi 30 dəqiqə ərzində rəsmiləşmə imkanı ilə təqdim olunan kredit məhsulunu, eyni zamanda, ÜNVANA ÇATDIRILMA xidmətindən istifadə etməklə də əldə etmək olar.
Qeyd edək ki, çatdırılma xidməti Bakı şəhəri üzrə ünvanları əhatə edir və ÖDƏNİŞSİZdir.
Min. 9.9% faiz ilə 50.000 AZN-dək krediti linkə daxil olaraq birbaşa sifariş edə bilərsiniz: https://bob.az/3OzZRC4
Bank of Baku-nun bu və digər məhsulları, eləcə də kampaniyaları haqqında məlumatı 145 Məlumat Mərkəzi, Bank of Baku-nun rəsmi veb səhifəsi – www.bankofbaku.com və ya rəsmi Facebook səhifəsi – www.facebook.com/bankofbaku vasitəsilə almaq mümkündür.