Unibankın “Əjdaha” lotereyasının dördüncü tirajının qalibləri kimlər olacaq?
(®) “Unibank”ın Əjdaha lotereyasının 4-cü tirajının qaliblərinin seçilməsinə sayılı günlər qalıb. Noyabrın 29-u, Xəzər TV-nin canlı efirində lotereya qalibləri xüsusi kompüter proqramı vasitəsilə, təsadüfi seçmə üsulu ilə seçiləcək. “Əjdaha” lotereyanın 4-cü tirajının qaliblərindən 2 nəfər Toyota Corolla Cross avtomobili, 10 nəfər iPhone 15 Pro, 20 nəfər 1000 AZN, 20 nəfər 500 AZN, 200 nəfər isə 100 AZN qazanacaq.
Oktyabrın 21-dən noyabrın 20-dək etdiyiniz ödənişlər sizə 4-cü tiraj üçün şans qazandırır. Hər tirajda iştirak etmək üçün həmin tiraj müddətində azı 50 manatlıq ödəniş edib, minimum 5 şans qazanmaq lazımdır. Bu halda əvvəlki tirajda qazandığınız şanslar da bura əlavə olunur.
Dördüncü tirajda hər 10 manata 3 şans qazandıran partnyorların sayı daha da artıb. Noyabrın 20-dək Unibank kartınızla aşağıdakı ödənişlər sizə hər 10 manat üçün 3 şans qazandırır:
-Bütün yanacaqdoldurma məntəqələrində;
-Bütün kafe-restoranlarda;
-Bravo Marketlərdə;
-Bolt Food ödənişləri;
-Xarici ölkələrdə alış-veriş;
-Xarici saytlarda ödəniş;
-Trendyol ödənişləri;
-UBank mobil tətbiqində ödənişlər;