Bank Respublika “Məktəbə qayıdış” kredit kampaniyasına start verir!
(®) Yeni tədris ili öncəsi “Bank Respublika”da kreditlər daha sərfəli oldu!
Bakı, 04 sentyabr 2024. Müştərilərini hər zaman maraqlı və sərfəli kampaniyalarla sevindirən Bank Respublika, yeni tədris ili öncəsi “Məktəbə qayıdış” adlı sərfəli nağd kredit kampaniyasına start verir!
Belə ki, sentyabr ayının 30-dək “Bank Respublika”ya müraciət edən istənilən peşə sahibləri nağd istehlak kreditlərini illik min. 10%-lə və 0% komissiya ilə götürmək imkanı əldə edəcəklər.
Hər kəsi sevindirəcək kampaniya çərçivəsində müştərilər nağd krediti “Bank Respublika”da sərfəli şərtlərlə rəsmiləşdirə biləcək:
Maksimal məbləğ – 50.000 AZN;
Müddət – 60 ayadək;
Güzəşt müddəti – 3 ayadək;
Zamin – tələb olunmur.
“Bank Respublika”da kredit sifarişinin daha bir üstünlüyü ondan ibarətdir ki, krediti sifariş edən müştərilərə kredit məbləği karta köçürüləcək və kart birbaşa qeyd edilən ünvana çatdırılacaq.
Kampaniyadan faydalanmaq istəyən istənilən peşə sahibləri krediti bankın filiallarına və ya bankın rəsmi saytında onlayn müraciət edərək asanlıqla sifariş edə bilərlər.
Daha ətraflı məlumatı bankın rəsmi web saytında, facebook, instagram, linkedin səhifələrində və ya Bankın Çağrı Mərkəzinə 144 nömrəsinə zəng edərək əldə edə bilərsiniz.