Bank “BTB”-də sərfəli şərtlərlə “Müddətli əmanət” kampaniyası
(®) Bank “BTB” fiziki şəxslərə vəsaitlərinin uzunmüddətli saxlanılması və qorunması məqsədi ilə əmanət şərtlərini yeniləyərək sərfəli şərtlərlə “Müddətli əmanət” kampaniyasına başlamışdır.
Belə ki, indi müştərilər manat valyutalı əmanətlərini Bank “BTB”-də saxlamaqla faizləri aylıq götürmək şərtilə 18 ay müddətinə illik 11.5%-lə və ya 24 ay müddətinə illik 11.7%-lə əldə edə bilərlər.
Qeyd edək ki, bu halda faiz gəlirlərindən vergi tutulmur. Həmçinin, 100 000 AZN-dək əmanətlər ADİF (Əmanətlərin Sığortalanması Fondu) tərəfindən sığortalanır.
Əmanətin açılması üçün minimal məbləğ 100 AZN təşkil edir. “Müddətli əmanət” kampaniyasından yararlanmaq istəyən hər bir müştəri Bank “BTB”-nin xidmət nöqtələrinə müraciət edə bilər.
Həmçinin, bankın təqdim etdiyi məhsul, xidmət və kampaniyalar barədə məlumat almaq istəyən şəxslər onlayn müraciət kanalları olan Facebook (www.facebook.com/bankbtb) və Instagram (www.instagram.com/bankbtb/) səhifələrinə, eləcə də +994 55 300 09 46 WhatsApp (https://wa.me/994553000946) nömrəsinə müraciət edə bilərlər. Bunla yanaşı (012) 946 nömrəli məlumat mərkəzi və www.btb.az rəsmi saytı müştərilərin xidmətindədir.
Bizi sosial şəbəkələrdən izləyin!!