Dünyanın ən məşhur idman və əyləncə kanalları indi “CityNet”də!
(®) Ölkənin qabaqcıl internet provayderi “CityNet” Azərbaycanda ilk dəfə olaraq dünyanın məşhur TV platformaları ilə əməkdaşlığa başladı. Yeni əməkdaşlıqlar nəticəsində “CityNet” “Blu-TV”, “Canal+Group” və “Setanta Sports”a daxil olan kanalları Azərbaycana gətirir.
Artıq mart ayından etibarən “CityNet” müştəriləri Türkiyə istehsalı eksklüziv məzmunları və məşhur kino ulduzlarının çəkildiyi serialları “Blu-TV Play1” kanalından ödənişsiz izləyir.
“CityNet”-in “İnternet+TV” paketinə qoşulan müştəriləri təmamilə ödənişsiz şəkildə “Dizi”, “Filmbox”, “FilmBox Arthouse”, “FunBox UHD”, “Fast&FunBox”, “DocuBox”, “Gametoon”, “360 TuneBox” və “FightBox” kanallarını izləyə bilərlər. Bu kanallar “Canal+Group”-a daxil “SPI International” ilə əldə olunan razılaşma çərçivəsində “CityNet”-in TV yayımı xidmətinə daxil edilib. Bu kanallarda müştərilər Hollivud kinoları, sənədli filmlər, Türkiyə istehsalı seriallar, müxtəlif əyləncəli verilişlər, oyunlar izləyə və fərqli janrlarda musiqilər dinləyə bilərlər.
Dünyanın top futbol liqalarını, NBA, F1 kimi mühüm idman yarışlarını, eləcə də, böyük tennis turnirlərini yayımlayan “Setanta Sports” kanalları da artıq “CityNet” istifadəçiləri üçün aktivdir. “Setanta Sports” və digər idman kanallarını («Футбол», «Матч» və s.) əhatə edən paketə qoşulma haqqı 2 AZN təşkil edir. Mövcud “CityNet” müştəriləri isə bu paketdən ilk ay ödənişsiz yararlana bilərlər.
“CityNet” yüksək sürətli sabit internet, ev telefonu xətti və rəqəmsal TV (120 HD kanal olmaqla, 240-dan çox TV kanal) xidmətləri təqdim edən və daim inkişaf edən internet provayderidir. Qoşulma və ya ətraflı məlumat üçün www.citynet.az saytına keçid edə və ya *1177 ilə əlaqə saxlaya bilərsiniz.