“DONGFENG Motors” Azərbaycanda - Rəsmi satış mərkəzi açıldı, 2 yeni modeli təqdim edildi
30 Yanvar 2024-cü il tarixində Azərbaycanın müasir avtomobil idxalçılarından biri olan “Global Automobiles” MMC “DONGFENG Motors” brendini Azərbaycan bazarına təqdim etdi!(®) 30 Yanvar tarixində “Dongfeng Motors”ın Azərbaycanda rəsmi satış mərkəzinin açılış mərasimi keçirilib. Tədbirdə 2 tam yeni avtomobilin təqdimatı da baş tutub.
Ölkəmizdə brendin ilkin olaraq Aeolus Shine Max HEV və Aeolus Huge HEV modelləri təklif edilir.
Dongfeng Aeolus Shine Max hibrid modeli 37 900 manata və Dongfeng Aeolus Huge hibrid modeli isə 43 900 manata təklif olunur. Alınan bu avtomobillərə rəsmi 5 il və ya 150.000 km servis zəmanəti verilir.
Dongfeng brendinin təqdim etdiyi modellər ilə Nəcəfqulu Rəfiyev küç. 29 ünvanında yerləşən avtosalonuna yaxınlaşaraq daha yaxından tanış ola və sınaq yürüşünə yazıla bilərsiniz.
Həmçinin avtomobillərə 20% ilkin ödənişlə sərfəli bank kredit şərtləri ilə sahib olmaq mümkündür.
Shine Max və Huge hibrid modelləri, müasir idman dizaynı, güc və çox saylı təhlükəsizlik sistemlərini özündə cəmləyir.
Hər iki model ecazkar dizayn ilə yollarda diqqətləri özünə cəlb edərək, sizə, premium avtomobil idarəetmə hissini bəxş edəcək.
Shine Max 1.5 Turbo HEV 174 at gücünə, Huge 1.5 Turbo HEV 245 at gücünə sahibdir.
100 km - ə 5.8 Lt yanacaq sərfiyyatı ilə Sizin üçün əsl büdcə dostu olacaqlar.
Hibrid iki mühərrikli Mach Power sistemi, ekoloji cəhətdən təmiz texnoloqiyaların inkşafında Honda və Nissan kimi top brendlərin ən son naliyyətlərindən istifadə edir.
“Dongfeng – Arzulara daha yaxın olmaq üçün!”