Gündəlik 16 manata traktor!
(®) Bu gün daxil olan çox saylı müraciətlərə əsasən sizlər üçün gəlirli sahə üzrə araşdırma aparmaq qərarına gəldik. Təbii ki, gəlirliliklə yanaşı qoyuluşunda az olmasını, keyfiyyətində təmin olunmasını nəzərə aldıq.
Bununla bağlı bir çox mənbələrdən apardığımız sorğuların nəticəsində Avropa Birliyinin Homologasiya şəhadətnaməli, yüksək standartlara cavab verən və rəqiblərini bir çox detalda üstələməyi bacaran markanı tapdıq. ArmaTrac traktorlarının (yerli bazar adı Erkunt) Türkiyə istehsalı olduğu və detallarının önəmli hissələrinin avropa istehsalçılarından təmin edildiyini öyrəndik. Azərbaycan üzrə rəsmi nümayəndəsi "Agroecotech Leasing" MMC ilə əlaqə saxlayaraq mövcud şərtlər və texniki göstəricilər ilə bağlı məlumat aldıq.
Şirkət hal-hazırda bazalarında fərqli modellərdə Armatrac traktorlarının mövcud olduğunu və təsərrüfatçılar tərəfindən də rəğbətlə qarşılandığını qeyd etdi. Təsərrüfatçıların ən çox maraqlandığı nüanslardan olan orijinal ehtiyyat hissələri və satış sonrası xidmətlərlə bağlı operativ xidmət göstərildiyi haqqında məlumat verən şirkət nümayəndəsi bununla yanaşı bildirdi ki, satış sonrası əməkdaşların beynəlxalq təlimlərlə bu son texnologiya nümunəsi olan markaya xidməti təkminləşdirilmişdir. Mövcud ehtiyyat hissə bazalarımız və operativ servis xidməti ilə təsərrüfatçıya yüksək xidmət göstərilməkdədir.
Ən çox tələb görən ArmaTrac 804.4 modeli gündəlik 16 manatdan daha az məbləğə başa gəlir. Sürətli sənədləşmə və təhvil imkanı ilə təqdim olunan bu modelin mühərriki İngiltərə (Perkins/1104D-44T), sürətlər qutusu Avstriya (ZF T-537) istehsalıdır.
Üstünlükər gündəlik 16 manata əldə etmək şansı ilə bitmir. Hal-hazırda komissiyasız satış həyata keçirilməkdədir. Dövlət tərəfindən kənd təsərrüfatı texnikalarına 40%-ə qədər güzəşt və 5 ilə qədər faizsiz kredit təklif olunmaqdadır.
ArmaTrac traktorları 2 il rəsmi zəmanətlə təqdim olunur. "Agroecotech Leasing" MMC AKIA-nın müvəkkil kredit təşkilatıdır.