Hesab.az -dan “SovQATLI, 3 QATLI Novruz” adlı yeni aksiya
(®) İstifadəçilərini hər zaman maraqlı və sərfəli kampaniyalarla sevindirən ölkənin ilk onlayn ödənişlər platforması Hesab.az, Novruz bayramı ərəfəsində “SovQATLI, 3 QATLI Novruz” adlı yeni aksiya başladıb.
Novruz Bayramı münasibətilə keçirilən kampaniyaya əsasən, 16-26 mart tarixləri arasında Hesab.az tətbiqi vasitəsilə istənilən məbləğdə ödəniş edən hər kəs tam 3 qat Hesab Koin qazanacaq. Qeyd edək ki, kampaniyada qazanmaq şansı limitsizdir və bütün xidmətlər üzrə edilən ödənişlərə şamil olunur.
İstifadəçilər loyallıq proqramı çərçivəsində təqdim edilən Hesab Koinləri “DƏRHAL DƏYİŞ” bölməsində hədiyyə və endirimlərə dəyişə, yaxud Hesab.az-da seçilmiş ödənişlər zamanı istifadə edə bilərlər.
Kampaniya şərtləri haqqında daha ətraflı məlumatı www.hesab.az saytından, *0713 Çağrı Mərkəzindən və ya platformanın Facebook, İnstagram səhifələrindən əldə etmək olar.