Bank of Baku bazar günü də xidmətinizdədir!
Kompensasiya alacaq müştərilərin DİQQƏTİNƏ: Bank of Baku bazar günü də xidmətinizdədir!
Göstərdiyi xidmət keyfiyyətilə hər zaman seçilən ölkənin aparıcı bankı Bank of Baku, bütün filialları ilə bazar günü də kompensasiya alacaq müştərilərin xidmətində olacaq.
Qeyd edək ki, Bank of Baku-nun filialları şənbə günləri də müştərilərinə xidmət göstərir. Belə ki, Bankın Azneft filialı,
Baş idarə və digər bütün filiallar isə,
Bank of Baku-dan kompensasiya alacaq bütün müştərilərin bu həftə ərzində istədikləri vaxt Bankın filiallarına yaxınlaşması tövsiyyə olunur. 500 AZN-dən yuxarı məbləğdə kompensasiya alacaq müştərilər hələ də SMS əldə edə bilməyiblərsə, 145 Məlumat Mərkəzi ilə əlaqə saxlayaraq kartlarını hansı filialdan alacaqlarını öyrənə bilərlər.
"Bank of Baku"nun 5-i region olmaqla ümumilikdə 18 filialı fəaliyyət göstərir. Filial və ünvanları haqqında ətraflı məlumatla bu linkə daxil olaraq tanış olmaq olar: http://www.bankofbaku.com/az/filials-and-atms/fillials
Bank of Baku-nun filial şəbəkəsi, eləcə də xidmət və məhsulları haqqında daha ətraflı məlumatla Bankın 145 Məlumat Mərkəzinə zəng edərək, rəsmi Facebook səhifəsinə www.facebook.com/bankofbaku və ya Bank of Baku-nun rəsmi veb səhifəsinə - www.bankofbaku.com daxil olaraq tanış ola bilərsiniz.